namad


طراحی وب

می توان گفت شرکتها یا موسساتی که وبسایت ندارند، خود را در غاری پنهان کرده اند تا کسی آنها را پیدا نکند! بنابراین بحثی در مورد لزوم راه اندازی یک وب سایت برای تمام شرکتها، موسسات، سازمانها و حتی اشخاص نیست. ما در هاست جی تی ایکس با توجه به نیازهای پروژه وب سایت شما را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده و یا با کدنویسی اختصاصی پیاده سازی خواهیم کرد. در واقع هدف ما راه اندازی بک وب سایت کارآمد و با مدیریت ساده و قدرتمند است که بتوانید با استفاده از آن کسب و کار آنلاین خود را به سمت موفقیت هدایت کنید.

چه کسایی نیاز به سایت دارند؟

فرقی نمی کند که شما یک شخص عادی باشید یا مدیر یک کارخانه بزرگ ، در هر حالت می توانید برای خود وب سایتی داشته و در آن برحسب نیازهای خود محتوایی تولید کرده و به بازدیدکنندگان نمایش داد. یک شخص عادی می تواند در وب سایت دست نوشته ها و تخصصی که دارد را با دیگران به اشتراک بگذارد، و مدیر یک کسب و کار محصولات خود را جهت فروش و معرفی به مشتریان در سایت قرار دهد.

یک شرکت نرم افزاری برای پشتیبانی محصولات خود می تواند وب سایتی را راه اندازی نموده و از طریق آن با مشتریان خود ارتباط مستقیم برقرار کرده و به سوالات و مشکلات آنان در کمترین زمان و با هزینه پایین تر پاسخ دهد. یک هنرمند می تواند در وب سایت خود از آثار جدیدی که برای انتشار دارد اطلاع رسانی کند. هواداران وی به بحث و گفتگو با یکدیگر بپردازند. یک مرکز آموزشی می تواند برای انجام امور ثبت نام و برگزاری امتحانات از طریق وب سایت کلیه امور را بصورت اتوماتیک انجام دهد.

و سایر مواردی که نشان دهنده اهمیت و کاربردهای وب سایت در زمان حال می باشد. برای اکثر کسب و کارها امروزه داشتن وب سایت امری کاملا ضروری است – در غیر اینصورت رسیدن به موفقیت کاری بسیار دشوار و حتی شاید غیرممکن باشد. داشتن وب سایت همانطور که از اهمیت بالایی برخوردار است، طراحی آن نیز بسیار مهم می باشد. ظاهر وب سایت و امکانات آن نشان دهنده قدرت کسب و کار شماست، پس داشتن یک وب سایت با ظاهری زیبا و در عین حال بهینه (برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجوگر) می تواند ذهنیت خوبی را نسبت به کسب و کار شما در بازدیدکننده به وجود آورد.

خدمات انجام شده توسط ما :
تحلیل دقیق و برآورده کردن نیازهای مشتریان
قابلیت نمایش در تمامی دستگاه ها به صورت ریسپانسیو
امنیت و پشتیبانی بلند مدت، رعایت اصول حرفه ای و تعهد اخلاقی نسبت به مشتریان
طراحی واکنشگرا
آموزش و پشتیبانی کامل
بهینه سازی و سئو سایت