namad


قوانین

کلیه کاربرانی که از سرویس های هاست جی تی ایکس استفاده می کنند ملزم به رعایت قوانین ضبط شده از سوی هاست جی تی ایکس می باشد و خرید شما به منزله تایید و قبول قوانین ضبط شده از سوی هاست جی تی ایکس می باشد .

شرایط و ضوابط کلی هاست جی تی ایکس

۱ . مشتری موظف است که کلیه اطلاعات وارد شده در پرتال کاربری هاست جی تی ایکس را اطلاعات صحیح و معتبر وارد کند و همواره در آپدیت اطلاعات کوشا بود و اگر تغییراتی صورت گرفته در پرتال آپدیت کند.

۲ . مشتری در صورتی که قصد تمدید سرویس مورد نظر خود را دارد در میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب باید قبل از تاریخ سر رسید اقدام به اینکار نماید و اگر در تاریخ سررسید تمدید سرویس صورت نگرفت ۲۴ ساعت سرویس دهی می شود و بعد از ۲۴ ساعت به حالت تعلیق در خواهد آمد و بعد از ۷ روز به کل از روی سرور حذف خواهند شد ، سرور مجازی نیز باید قبل از سر رسید تمدید گردد در غیر اینطورت سرویس دهی تا ۲۴ ساعت آینده ادامه می یابد و بعد از ۲۴ ساعت به حالت تعلیق در می آید و بعد از ۷۲ ساعت به کل حذف می گردد ، سرور اختصاصی نیز که برای دیتا سنتر می باشد و از عهده ما خارج می باشد باید قبل از سر رسید تمدید گردد در غیر اینطورت در زمان سر رسید توسط دیتا سنتر سرور به حالت تعلیق در خواهد امد و بعد از ۲۴ ساعت به کل حذف خواهد شد.

لذا مشتریانی که قصد تمدید سرویس خود را دارند باید حتما قبل از سر رسید نسبت به تسویه فاکتور خود اقدام فرمایند ، همچنین دامنه های ثبت شده باید قبل از سر رسید تمدید گرددند در صورت عدم تمدید در زمان سر رسید دامنه تعلیق خواهد شد و مشتری تا ۳۰ روز می تواند بعد از اکسپایر شدن دامنه ، دامنه خود را تمدید نماید .

۳ . هاست جی تی ایکس حق تغییرات آتی درقوانین را بر خود محفوظ می دارد و نسخه قوانین بروز شده از طریق وب سایت در دسترس عموم قرار می گیرد .

۴ . تحویل سرویس های سفارش داده شده از سرویس های میزبانی و نمایندگی میزبانی از ۱ تا ۲۴ ساعت کاری می باشد ، سرویس های سرور مجازی از ۱ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد ، سرور اختصاصی بستگی به تحویل دیتا سنتر دارد بعد از واریز وجه از ۱ تا ۷۲ ساعت کاری می باشد و همچنین دامنه بعد از پرداخت به صورت آنی ثبت می شود .

۵ . تمام مشتریان هاست جی تی ایکس ملزم به رعایت قوانین جاری در کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران باشند و همچنین قوانین بین المللی ناظر بر سرویس های ارائه شده توسط هاست جی تی ایکس مانند قوانین دیتا سنتر ، قوانین ریجستر دامنه ها و … .

 

قوانین و ضوابط سرویس دامنه

ا . از آنجایی که تمامی دامنه های بین المللی با اسم و مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتری می باشد لذا مسئولیت نگهداری از دامنه به عده مشتری می باشد و صورت سئو استفاده و انتقال دامنه هیچ مسئولیتی متوجه هاست جی تی ایکس نمی باشد

۲ . مسئولیت ثبت دامنه با مشتری می باشد و بعد از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان لغو و یا تغییر نام دامنه وجود ندارد .

۳ . برای تمدید دامنه مشتری موظف است قبل از اکسپایر شدن دامنه اقدام به تمدید دامنه نمایید در غیر این صورت چنانچه دامنه منقضی شده توسط شخص دیگری ثبت شود ، هیچ مسئولیتی به عده هاست جی تی ایکس نمی باشد .

۴ . مشتری موظف است برای ثبت دامنه از مشخصات معتبر استفاده کند تا چنانچه دامنه با مشکلی مواجه شد امکان پیگیری وجود داشته باشد در غیر اینصورت هاست جی تی ایکس هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد

۵ . تمامی دامنه های ارائه شده به مشتری توسط هاست کنترل انجام می شود و تمامی شرکت ها و اشخاص ایرانی از این شرکت ارائه سرویس می دهند و هاست جی تی ایکس هم مثل سایر شرکت ها و اشخاص از این ریجستر ارائه دامنه می کند ، اگر چنانچه زمانی شرکت هاست کنترل اقدام به تحریم ایران نمایید ، مشتری موظف است دامنه خود را به ریجستر دیگری انتقال دهد و در این میان هیچ مسئولیتی متوجه هاست کنترل نمی باشد .

 

شرایط و ضوابط سرویس میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب

۱ . مشتری موظف است که کلیه اطلاعات وارد شده در پرتال کاربری هاست جی تی ایکس را اطلاعات صحیح و معتبر وارد کند و همواره در آپدیت اطلاعات کوشا بود و اگر تغییراتی صورت گرفته در پرتال آپدیت کند.

۲ . قوانین هاست جی تی ایکس مطابق با قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی ناظر بر سرویس های ارائه شده توسط هاست جی تی ایکس می باشد .

۳ .مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری وکلمه عبور خود می باشد و همچنین مشتری تعهد می نماید که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید و در صورت واگذاری این واگذاری با اطلاع هاست جی تی ایکس صورت پذیرد

۴ . هاست جی تی ایکس معادل ۷ روز از زمان خرید دارای گارنتی بازگشت وجه در صورت وجود مشکل می باشد ، در صورتی که مشکل قابل پیگیری و حل باشد مشتری حق در خواست وجه ندارد و باید منتظر حل و پیگیری مشکل باشد

۵ . استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به سرویس منجر به تعلیق سرویس شما می گردد ، از این جهت پس از این زمان گارانتی به سرویس میزبانی خریدار تعلق نمی گیرد که برای رفع تعلیق مشتری موظف است که سرویس خود را ارتقا دهد .

برای سرویس های حرفه ای

۲۵۶ مگابایت و ۲۵۶ مگابایت حافظه مجازی رم گارنتی می شود که در مجموع ۵۱۲ مگابایت رم و همچنین ۲ درصد از سی پیو کل سرور

برای سرویس های شرکتی

۳۸۴ مگابایت رم و ۳۸۴ مگابایت حافظه مجازی گارنتی شده که در مجموع ۷۶۸ مگابایت رم و همچنین ۳ درصد از سی پیو کل سرور

برای سرویس های پر بازدید

۵۱۲ مگابایت رم و ۵۱۲ مگابایت حافظه مجازی گارنتی شده که در مجموع ۱۰۲۴ مگا بایت رم و همچنین ۵ درصد از سی پیو کل سرور

۶ . هاست جی تی ایکس مسئولیتی نسبت به ضعف امنیتی ناشی از نرم افزارها و سیستم های مدیریت محتوا و امثال آنها ندارد البته هاست جی تی ایکس همواره سرویس های توسط اسکنر های قوی ویروس یابی می کند .

۷ . کلیه کاربران موظف به گرفتن بک آپ و نگهداری فایل ها خود خارج از سرویس های هاست جی تی ایکس می باشد و مسئولیت بک آپ با خود مشتری می باشد البته هاست جی تی ایکس به صورت روزانه و هفتگی از سرویس های شما بک آپ میگیرد و در صورت نیاز با دریافت هزینه بک آپ را در اختیار شما قرار می دهد ، البته این به این معنی نیست که همواره می توانید با پرداخت هزینه بک اپ خود را برگردانید زیرا گاهی اوقات مشکلاتی غیر پیش بینی شده پیش می آید که مانع گرفتن بک آپ می شود ، پس مسئولیت هر گونه بک آپ و نگهداری از فایل های سرویس های مورد نظر به عهده مشتری می باشد و در صورت بروز مشکل از هر نوع پاک شدن فایل ها ، هک و حتی سوختن هارد های سرور به هیچ وجه مسئولیتی هاست جی تی ایکس را شامل نمی شود .

۸ . مجددا خدمت تمامی کاربران فهیم هاست جی تی ایکس عرض می شود که هاست جی تی ایکس ملزم به رعایت قوانین کشور عزیزمان ایران و کلیه قوانین بین المللی ناظر بر سرویس های هاست جی تی ایکس می باشد لذا از این رو از پذیرش مشتریانی که برای سایت های غیر مجاز ، وی پی ان ، ایجاد سایت های قمار و شرط بندی ، سایتهای فیشینگ و … و هر گونه سایتی که مطابق با قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران نباید و همچنین ناقض قوانین بین المللی مانند اسپم ، سایت های فیشینگ و … باشد معذور می باشد . و همچنین نقص حریم شخصی افراد و پخش فیلم و یا فایلهای که ناقض حریم شخصی افراد هستند . درصورت مشاهده بدون اخطار قبلی معلق می شوند .

 

شرایط و ضوابط استفاده از سرویس سرور مجازی و سرور اختصاصی

۱ . تمامی سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی به صورت فول روت و دسترسی کامل به مشتری ارائه می شود و مشتری بعد از تحویل ملزم به عوضکردن رمز عبور خود برای امنیت بیشتر می باشد در صورت عوض نکردن کلمه عبور مشتری مسئولت هرگونه اتفاقی را اعم از پاک شدن اطلاعات ، هک شدن سرور و … به
۲ . با توجه به اینکه کلمه عبور سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی در دست ما نیست و ما نمی توانیم سرویس های شما را مانیتور کنیم از این رو مسئولیت استفاده غیر قانونی ازسرویس ها برعهده مشتری می باشد و هیچگونه مسئولیتی شامل هاست جی تی ایکس نمی باشد .
۳ . مجددا باید خدمت کاربران فهمیم هاست جی تی ایکس عرض کنیم که هاست جی تی ایکس ملزم به رعایت قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی ناظر بر سرویس های هاست جی تی ایکس بوده لذا از این رو مشتریانی که سرور مجازی و سرور اختصاصی برای کارهای غیر قانونی از جمله میزبانی فایل های سایت های غیر مجازاعم از غیر اخلاقی و سیاسی و … ، راهندازی وی پی ان ، اسپم ، اسکن پورت ، حمله های داس و دی داس ، و هک به هر نوعی از جمله سایت های داخلی و خارجی ارائه سرویس نمی کند و … . همچنین نقص حریم شخصی افراد و پخش فیلم و یا فایلهای که ناقض حریم شخصی افراد هستند . در صورت مشاهده بدون هیچ اخطار قبلی سرویس مورد نظر معلق خواهد .

۴ . سرور های مجازی که برای استفاده ایمیل مارکتینگ از هاست جی تی ایکس تهیه شده اند موظف به ارسال روزانه ۳۰۰۰ عدد ایمیل می باشند و آی پی مربوطه نباید به هیچ عنوان در بلک لیست هیچ سایتی قرار بگیرد .

 

شرایط و ضوابط استفاده از سرویس اس اس ال سرتفیکیت

۱ . اس اس ال های که برای دامنه های بین المللی ازشرکتهای کمادو ، راپید اس اس ال خدمت کاربران عزیز ارائه می شوند ، مشتریان عزیز مستحضر باشند این دو شرکت آمریکایی می باشد و طبق قوانین آمریکا ایران در لیست سیاه این دو شرکت می باشد لذا مشتری عزیز هنگام ساخت CSR متعهد می گردد که از نام ایران استفاده نکند و همچنین موقع ایجاد SSL مجدد از نام ایران استفاده نکند و با توجه به اینکه اس اس ال های دومین ولید هستند و باید وریفای شوند ، مشتریان عزیز باید هنگام وریفای که توسط کمادو یا راپید اس اس ال برای شما ایمیل فرستاده می شود و شما باید آن را وریفای کنید نباید با آی پی ایران انجام شود چنانچه به آی پی خارج از کشور دسترسی ندارید اطلاعات را برای تیم فنی هاست جی تی ایکس ارسال نماید تا عمل وریفای انجام شود

قوانین استفاده از فضای بک آپ

۱ – تمامی فضاهای بک آپ ارائه شد توسط هاست جی تی ایکس فقط بر روی آی پی سروری که فضای بک آپ برای آن سرور تهیه شده است در دسترس خواهد بود و دسترسی فضای بک آپ از طریق سیستم های دیگر غیر قابل اتصال می باشد .

۲ – تمامی فضاهای بک آپ ارائه شده از سوی هاست جی تی ایکس اعم از پولی و رایگان به هیچ وجه نباید به عنوان فضای ذخیره سازی فایل استفاده شوند چنان چه برای ذخیره سازی فایل استفاده شود ، سرویس شما قطع و به هیچ وجه ، وجهی به شما بازگشت داده نخواهد شد .

۳ – تعریف فضای بک آپ : فضای بک آپ به فضای گفته می شود که برای ذخیره بک آپ روزانه و یا هفتگی و یا ماهانه مورد استفاده قرار میگرد از آنجای که مثل تمامی فضا های ارائه شده امکان از بین رفتن این فضا نیز وجود دارد مشتری متعهد میگردد که فقط بک آپ های خود را در این فضا نگهداری بکند و به عنوان فضای ذخیره سازی مورد استفاده قرار ندهد تا چنان چه مشکلی برای فضای بک آپ ارائه شده پیش آمد فایل یا اطلاعات ایشان پاک نشود ، با توجه به اینکه هاست جی تی ایکس این موضوع را به تمامی کاربران خود گوش زد می کند ، چنان چه در مواردی مشتری این اصل را رعایت نکند و فایل و اطلاعات ایشان حذف یا از بین برود مسئولیت به عهده خود مشتری می باشد و هاست جی تی ایکس هیچ مسئولیتی را عهده دار نمی باشد .

شرایط و ضوابط استفاده از لایسنس های ارائه شده توسط هاست جی تی ایکس

۱ – تمامی لایسنس های دایرکت ادمین (سرور مجازی – سرور اختصاصی ) هر ۴۰ روز یکبار امکان تغییر آی پی دارند به شرطی که سرور قبلی از دسترس خارج شده باشد ، در غیر این صورت به هیچ وجه امکان تغییر آی پی وجود ندارد .

۲- تغییر آی پی برای لایسنس دایرکت ادمین هزینه ای معادل ۲۰۰۰ هزار تومان در بر خواهد داشت که بعد از پرداخت هزینه تغییر آی پی امکان پذیر می باشد .

۳- لایسنس های سی پنل و پلسک بر روی آی پی ایران نباید استفاده شود و در صورت استفاده و قطعی لایسنس توسط شرکت مادر به دلیل تحریم هاست جی تی ایکس هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد .

۴- تمایم فعال سازی لایسنس ها از ۱ دقیقه تا ۲۴ ساعت می باشد .

شرایط و ضوابط پشتیبانی

۱ . مشتری متعهد می شود اگر نیاز به پشتیبانی داشت از طریق تیکت از ناحیه کاربری با هاست جی تی ایکس جهت رفع مشکل در ارتباط باشد و به هیچ وجه از طریق تماس تلفنی که برای بخش فروش می باشد تماس حاصل نکند .

۲ . در نظر داشته باشید تمامی سرویس های مدیریت نشده می باشند مگر آنکه با کلمه مدیریت شده Managed مشخص شده باشند .

۳ . مشتری متعهد میشود که از باز کردن تیکت های متعدد خود داری کرده و مشکل خود را از طریق یک تیکت پیگیری کند و در نظر داشته باشد که بسته به ترافیک تیکت های پشتیبانی وهمچنین زمان برای بررسی و رفع مشکل تیکت های پشتیبانی از ۱ ساعت تا ۴۸ ساعت کاری می باشد .

۴ . مشتری متعهد میگردد به هیچ عنوان در تیکت ها از الفاظ غیر اخلاقی استفاده نکرده و با نهایت ادب و احترام مشکل خود را توضیح دهد . در غیر این صورت هاست جی تی ایکس حق را بر خود محفوظ نگه داشته و تمامی سرویهای مورد نظر شما رو به حالت تعلیق درآورد و از ارئه سرویس به شما خود داری خواهد کرد .

۵ . مشتری متعهد میگردد که هنگام ایجاد تیکت برای سرویس مورد نظر باید نام کاربری و کلمه عبور سرویس مورد نظر را ارسال کند تا اپراتورهای پشتیبانی بتوانند مشکل را بررسی و حل نمایند در غیر اینصورت زمان حل مشکل شما بیشتر خواهد شد و همچنین بعد از رفع مشکل مجدد کلمه عبور خود را برای امنیت هر چه بیشتر اطلاعات خود تغییر دهد در غیر اینصورت هاست جی تی ایکس هیچ مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت .

۶ . مشتریانی که زمان سرویس آنها به پایان رسیده و در خواست پشتیبانی و همچنین بک آپ می نمایند باید به حضور ایشان برسانیم که بعد از اتمام سر رسید سرور هاست جی تی ایکس هیچ گونه تعهد بر پشتیبانی نمی کند و همچنین مشتری حق درخواست هیچ گونه بک آپی را ندارد تا زمانی که مجدد سرویس مورد نظر مورد تمدید قرار گیرد .